Zobna ambulanta za odrasle 1

Osebno naročanje NI MOŽNO. Možno je samo naročanje preko telefona in preko elektronske pošte. Tudi v primeru nujnega stanja je potrebno predhodno poklicati.

Naročanje:

• osebno naročanje v ordinacijskem času NI MOŽNO
  • po telefonu na tel. št.: 032927230
    • Ponedeljki, četrtek in petek: 7.00-13.00 ure
    • Torki in sreda: 13.00-17.00 ure.
  • e-mail:  zob.amb1@zd-radece.si
  • po pošti: Zdravstveni dom Radeče, zobna ambulanta za odrasle, Edina Vehabović,dr.dent.med.,  OF 8, 1433 RADEČE

Naročeni pacienti in nujna stanja imajo prednost pred nenaročenimi.

Zobozdravstveno ambulanto za odrasle v ZD Radeče vodi Edina Vehabović, dr.dent.med., srednja medicinska sestra je Slađana Lakić.

Zobna ambulanta za odrasle se nahaja v 1. nadstropju ZD Radeče.

V ambulanti opravljamo stomatološke preglede in posvete, nudimo zobozdravstveno prvo pomoč, zdravljenje zob, oskrbo obzobnih tkiv, svetujemo s področja stomatologije, zobno- protetična dela. Ambulantne storitve opravljamo po načelih in doktrinah stomatološke stroke.

Ordinacija je sodobno opremljena. Sodelujemo z zobotehničnim laboratorijem, vsi protetični nadomestki so izdelani v tesnem sodelovanju z zobnim tehnikom, s primernimi materiali in tehnikami. Z metodami, tehnikami in aparaturami želimo pacientu omogočiti celotno zobozdravstveno oskrbo v realnem času, zagotavljamo storitve iz obveznega in dopolnilnega zdravstvenega zavarovanja.

Samoplačniške storitve

Samoplačniške zdravstvene storitve so namenjene:

• pacientom, ki nimajo urejenega osnovnega zdravstvenega zavarovanja v Sloveniji
  • pacientom, ki želijo koristiti zdravstvene storitve brez čakalne dobe
  • osebam, ki želijo koristiti izbrane zdravstvene storitve za katere nimajo veljavne napotnice
  • tujcem

Za cenik lahko kliknete na povezavo: Cenik samoplačniških storitev.

POOBLAŠČENA OSEBA ZA ČAKALNI SEZNAM: Slađana Lakić, sms.

EVIDENTIRANO ŠTEVILO:  305 zavarovanih oseb